Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?

2 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
erencigirl

erencigirl

kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:18 pm

arık bıkmıştımm dayanamadım öğretmenime tekmeli bir yumruk attımm öğretmenimee şöle dedimmm heyyyk seni gebertmek istiyorum çooook gıcıksınn Mad alllahımm benim ne işimw yarıycak kapadokyanın tarihiiiiii gıcıkkk sen araştır dedim gerisini hatırlamıyordum gözümü açtığımdaa hasstanedeyimm başımda kuşlar uçuşuyorr gözümde morluk vardııı tabancayı aldım vee elveda dünyaa dedimmm . tam o sırada.............
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:20 pm

ibo geldi ve dedi siz evlenemezsiniz Laughing noluyo diye düsünürken ibo elimden tabancayi aldi ve kendisini vurdu.......
https://gruphepsi.forumvi.com
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:23 pm

artık tahamülüm kalmamıştı işte o sırada teşekkürler set bitti paydos dediler düşüne biliyor musnuz bir film için kaşımı gözümü yardımm hemde 5 para etmez bir filmm için neyse artık kurtulmuştumm ve bankta oturan bir adamı gördüm yeni görmüyordum tam 34 seneden beri orada oturuyorr ve otobüsün gelmesini bekliyorduuu ama o yoldan otobüs geçmiyordu gülerek yoluma devam ederken..
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:26 pm

yere düstüm hemde erkek arkadasimin önünde gülmekten ölüyordu rezil olmustum yeeww kalkamiyordum önüme baktim ve ne göreyim.........
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:31 pm

ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh birisinin nikahı kıyılıyorduuu o nikahh kıyan kişi o meşhur kişiii Crying or Very sad
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:33 pm

sorna birden kendimi okulda buldum ögretmen 1+1 ne diye soruyodu bende 24 diye cevap verince herkez gülmüstü Razz
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:35 pm

sonraa sonraa ağladım ezildim yenildim gülündüm AŞA ĞLANDIM NALCAK OLDUM FAKAT BEN BENDİM
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:35 pm

Laughing Laughing Laughing
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:38 pm

ögretmen beni piskoloka götürdü ordaki kadin kücükken ne yasadin diye sorunca ben anlatmaya basladim..... Laughing
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:41 pm

TAM ANLATACEKKEN KAPI ÇALDI GELEN AJDARDI BEN AJDARA BAKARAKK İŞTEE OOOO İŞTE O NALÇAKK YAPTIII DEDİM AĞLAMAYA BAŞLADIM VE AJDARI DÖVMEYE BAŞADIMM rendeer rendeer rendeer
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:42 pm

piskoloq bu kafayi yemis diyince onada vurmaya basladim Laughing Laughing
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:48 pm

BİRDE BAKTİM Kİ ÜZERİME BEYAZ BİR ÇARŞAF ÖRTÜLMÜŞ BAKIRKÖYE YOL ALIYORUM LAKABIM ACILARIN ÇOCUĞU ÜMMÜ GÜLSÜM OLMUŞTUU NAYIRR DİYE BAĞIRDIM SESİMİ DUYAN OLMADII VE BİR MÜZİK AÇILDI ÇALAN MÜZİK DALE YDİİ BEN BAŞLADIM DALEYİ SÖYLEMEYEEE Very Happy Very Happy KİMSEE BENİ DURDURAMADI DALEEEEEE DALE DONDALEEEEE HOHOHOHOHO Laughing Laughing lol! lol!
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:52 pm

sorna birden ajdarda o manyax sesiylen daleyi söylemeye basladi ben agliyordum sorna birden ağızımdan emrahhh seni seviyom diye cikti ve bi baktim..............................
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:56 pm

yeter artıkkkkkk kkkkk yeterrrrrrrrrrr yahaaaa hadi oyun oynayalım dedim lol! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy cherry queen santa
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 6:58 pm

ve herkez oynamaya basladi sorna birden pembe cikti (cennet mahallesi )ve bana gül verdi ve ....
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 7:01 pm

gülü alıp yüzüme tükürdü abee spali veğ sıpali dedi
ben kaç spali istiyon dedim
oda bana 100 kağıt dedii

ben Shocked Shocked Shocked
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Kas. 23, 2007 11:44 pm

çoook şaşırmıştımmm vee artık tnm bende ünlü olucam dedim ve klip çekmeye karar verdim ama ilk önce müzik bulmalıydımm What a Face
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 24, 2007 10:36 pm

tamm ne bulimmmm die düşünürkennn şiiitt die bir ses duydum arkama baktım önüme baktım sağa baktım sola baktım eğri baktım düz baktım yamuk baktım küresel baktım açısal baktımm ama bişey göremedim önüme döndüğümde oğğğ büyük bir kalabalıkk beni izliyorrr ve ölee bakıolarr ne olsuğunu anlamamıştım insanlar bana bakıyor ben onlara bakıyorumm aynı böleee Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect tam o sırada
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 8:58 pm

tam o sirada birisi yüzüme tükürdü noluyo be dedim oysa beni seviyo diye yapmis Rolling Eyes sorna birden herkez yanima geldi veee........
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 11:01 pm

HERKESS YÜZÜME TÜKÜREREKK SENİ ÇOK SEVİYORUZ DEDİLERR ALLAHIM BİRAN YAĞMUR YAĞIYOR SANDIMM HERKES HEM SENİ SEVİYORUZZ DİOR HEMDEEE ARTIKK BIKTIM TAAA BOYNUMUNN ÜST TARAFINI GEÇTİ O SIRADAAA
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 5:30 pm

sorna aglamaya basladim.... herkez noldu diye soruyodu bende anlatmaya basladimm....
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 6:06 pm

kendi kendime düşünmeye başladım herkles bana bakıyordu dedimkii ne var komedi film mi oynuyorr lol! lol! Very Happy onlarda eee evet ded, seni bir maymuna monkey monkey benzetiyoruz diyince bennn Twisted Evil
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 6:40 pm

bende dedim:bende sizi -------- benzetiyom Very Happy sorna birden herkez üstüme üstüme gelmeye basladi tam o sirada.........
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 7:13 pm

TAAAM 0 SIRADAA İŞTE TAM O SIRADAAAAAAAAAAA O ANDA TAM O SIRADAAAAAAAAAAA YANİ TAM O SIRADAAAAAAAAA ŞİMİDİ TAM O SIRADAAAAAAAAAAAAAA. Laughing Laughing lol! lol!
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?   kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN? - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 9:06 pm

eeemmmm Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes evet tam o sirada Rolling Eyes Very Happy unuttum yaaww Rolling Eyes Very Happy

kOMİK HİKAYE YAZMAYA VAR MISIN?
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» romantik misin?(test)