Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi

En Büyük Hepsi Fan Sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..

+2
Admin
erencigirl
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Empty
MesajKonu: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeSalı Kas. 13, 2007 10:28 pm

HİKAYEYİ DEVAM ETTİRİN BÜTÜN SAÇMALIKLAR BURDA
KAHRAMANIMIZI Bİ YOLCULUĞA ÇIKARTLIM BAKALIM NOOLACAK

*****DURMA YOLCU*****

Aylardan Ağustos uyandığımda karla örtülmüş bi İstanbul sabahıyla karşılaştım.gözünün alabildiğince kırmızı heryer.Canım bişeyler yapmak istiyodu bi maceraya başlamak gibi mesela.Hiç vakit kaybetmeden kendimi dışarı attım ve sokağın köşesinde bekleyen ilk vapura dooru zıplamaya başladım.......
PıNaR_Ce
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeSalı Kas. 20, 2007 10:07 pm

vapura son anda yetiştim.ama vapurda yer dolmuştu.bende o kadar yolu ayakta geçirmek zorunda kalacaktım....

artık çok yorulmuştum.kendimi yere atmak istiyorsum.uzakta siyah bir şey gördüm ve..................................................................
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 12:14 pm

ona ilerlemeye başladım tam varmışken başıma çok korkunç bir olay geldi vee
PıNaR_Ce
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 1:39 pm

irkildim.
sağa sola koşmaya başladım.1 insan bile yoktu.sonra ilerde bir ışık gördüm ve......................
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 3:15 pm

oraya doğru koşarken omzumda bir el hissettim
PıNaR_Ce
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 4:46 pm

arkama dönüp baktığımda bana dokunan kişinin yüzünü gördüm.çok korkunçtu.yüzünden akan kanlar intikam yazıyordu.hemen kaçmaya başladım ama çevremde hep bu yaratıktan görüyorrdum.
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 4:53 pm

ayaklarımı hissetmiyordum o kadar hızlı koşuyordum sanki eli omzuma tekrar değecekmiş gibi önüme bir kapı çıktı hıphızlııı koşmaya başladımmmm tam kapıya yaklaşırkennn
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:40 pm

yere düştüm ( Very Happy )
https://gruphepsi.forumvi.com
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:42 pm

AYAĞIMI ÇOOK KÖTÜ BURKMUŞTUM ZAR ZOR YÜRÜYORDUM YARATIKTAN KURTULMAK İÇİNN BİRAZ HIZLI YÜRÜMEYE BAŞLADIMM İŞTE TAM O SIRADA
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:45 pm

karşima yine o adam cikti.... napcami bilmiyodum bana yaklaşiyordu ki tam o sirada..........
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:49 pm

ONA BİR TEKME YAPIŞTIRDIM Laughing Laughing AMA BURKULMAYAN AYAPIMLA CANAVAR NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI YERE DÜŞTÜ ÖFKESİ DAHADA BÜYÜMÜŞTÜ BEN ONA BİR NANİK YAPARAKKK HIZLI HIZLI YÜRÜMEYE BAŞLAMIŞTIMM AYAĞIM ŞİŞMİŞTİİ ACISI BİRAZ DİNMİŞTİ ARKAMDAN SİYAH BİŞEYİN GELDİĞİNİ GÖRDÜM HEP ARKAMA ARKAMA BAKARAK KOŞMAYA BAŞLADIMMM
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:53 pm

sorna bi baktim ark. miş Laughing ödev sordu ve birden kayboldu sorna karşimda yine bisey gördüm.... Smile
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 5:57 pm

SONRA KOŞTUIMM KOŞTUM EVE GELDİM
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:01 pm

annem nerde kaldin diye sordu bende anlatim annem bana malesef inanmadi dalga gecti....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:41 pm

bunu aileme inandırmak için çok çabaladım annem çabuk o dana gir kitap ve bilgisayar yasak bundan sonra yrn da dr. gidiyoruz dedi
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:42 pm

ben yine gizli gizli bilgisayara girdim birden bisey cikti üstüne bastim ve...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:43 pm

çok korkunç şeyler yazıyodu ben çığlık attım ve odamın kapısı açıldıı
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:46 pm

babam girdi noldu diye sordu bende söyledim babam 2 hafta yasakladi bilgisayari Sad sorna uykum geldi gittim yatma....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:49 pm

yatmaya gittim fakat bir türlü uyuamadım
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 6:50 pm

aklima o adam geldi birden sesler gelmeye basladi ve....
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 10:54 pm

kendimi yine o kabusun içinde buldumm ahhhhhhhh diye bir ses duydummm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 21, 2007 11:03 pm

arkama baktım meğersem ses ben den gelmiş
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 2:25 pm

camın açıldığını ve soğuk geldiğini gördüm üşüdümm cama yönelemiyordumm korktum babama seslenecektimm sesim çıkmıyorduuuu cama doğru bakarken
Admin
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
|*EnBüüqErenFan_Admin*|
Admin

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 3:48 pm

sevgilimi gördüm yaninda o adam vardi ona seslendim ....
erencigirl

erencigirl

MesajKonu: Geri: ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..   ..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::.. Icon_minitimePerş. Kas. 22, 2007 3:50 pm

meğersem kabusun içindeymişimmmmmmmmmmmmmmmmmm korktum fakat bir baktım ki cam açıktı hemen başımı yorganın altına soktummmm korkuyor ve titriyordum ışık açıldı gelen babamdı

..::: =Hikayeyi dewam ettiriN= :::..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki